Szkoła językowa

Solidne podstawy

Poszerzanie wiedzy...

Zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania z podziałem na kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. Zróżnicowanie takie pozwala lepiej skorelować program zajęć z potrzebami nastolatków.

Materiały wykorzystywane podczas zajęć dostosowane są do potrzeb i zainteresowań młodych słuchaczy. Metoda Ling House stawia na metodę komunikatywną, a co za tym idzie, praktyczne wykorzystanie języka. Dlatego podczas zajęć młodzi ludzie spotkają się z realnymi, wziętymi z życia sytuacjami i zadaniami. Dzięki temu język angielski w Ling House nie jest nudną i abstrakcyjną teorią, ale praktyczną, przydatną umiejętnością i fascynującą przygodą. Na zakończenie każdego roku nauki, każdy uczeń otrzymuje certyfikat.

System poziomów funkcjonujący w Ling House gwarantuje kontynuację nauki w naszej szkole na kolejnych poziomach zaawansowania oraz w odpowiedniej grupie wiekowej.
Kursy ogólne dla młodzieży odbywają się na pięciu poziomach zaawansowania. Programy kursów są spójne.

Chcąc wykorzystać możliwości dzisiejszej techniki i przyspieszyć oraz uatrakcyjnić prowadzenie zajęć stworzyliśmy pięć pracowni językowych: jedna z nich to w pełni wyposażone laboratorium językowe, które doskonale rozwija umiejętności wymowy i słuchu, druga zaś to pracownia multimedialna z tablicą interaktywną. Posiadamy również specjalne przygotowane miejsce nauki dla naszych najmłodszych kursantów.

Stawiamy na jakość nauki potwierdzoną certyfikatami ukończenia kursów oraz możliwością przystąpienia do London Tests of English, uznawanych na całym świecie certyfikatowych egzaminów językowych.

Skuteczność nauki to doświadczona kadra nauczycielska. Nad jakością nauczania czuwa założycielka szkoły, która przez wiele lat pracowała jako konsultant metodyczny w największej korporacji językowej na świecie.

NASZE ATUTY:

  • Doświadczona kadra
  • Solidność i skuteczność nauczania
  • Sporządzanie kursów pod zamówienie
  • Laboratorium językowe i pracowania multimedialna (tablica interaktywna)
  • Biblioteczka
  • Księgarnia językowa
  • Biuro tłumaczeń