Kursy językowe

Nauka poprzez zabawę!

Im wcześniej zaczynamy uczyć się języka obcego, tym łatwiej - a przede wszystkim szybciej! - przebiega proces jego przyswajania. Łatwiejsza staje się też nauka kolejnego języka. Dzieci bardzo szybko uczą się przez "osłuchanie", a ich ciekawość świata, wrażliwość i chęć poznania wszystkiego co nowe, zmusza je do zadawania licznych pytań, a tym samym do powtarzania nowych nazw, zwrotów i zdań. Na wykorzystaniu tej prawidłowości opiera się sposób prowadzenia zajęć w grupach naszych najmłodszych uczniów.

Tematyka zajęć i materiały dobierane są tak, by zaspokoić "dziecięcy głód wiedzy", a zarazem rozwinąć zainteresowania i poszerzyć horyzonty. Bardzo szeroko wprowadzane są techniki "gier i zabaw", w które wplatane są odpowiednio dobrane proste zwroty, słownictwo i wybrane elementy gramatyki praktycznej. Dzięki temu nauka w Ling House jest dla dzieci po prostu przyjemnością. Bawią się ucząc!

Ponad to dzieci w wieku od 8 do 13 lat mogą przystąpić do London Tests od English for Children, egzaminów, których celem jest przede wszystkim ocena zdolności posługiwania się językiem, a nie znajomość poszczególnych zagadnień gramatycznych.

Chcąc wykorzystać możliwości dzisiejszej techniki i przyspieszyć oraz uatrakcyjnić prowadzenie zajęć stworzyliśmy pracownie językowe:  w pełni wyposażone laboratorium językowe, które doskonale rozwija umiejętności wymowy i słuchu oraz pracownie multimedialne  z tablicami interaktywnymi. Posiadamy również specjalne przygotowane miejsce nauki dla naszych najmłodszych kursantów oraz bogato wyposażoną biblioteczkę, z której mogą  bezpłatnie korzystać.

Stawiamy na jakość nauki potwierdzoną certyfikatami ukończenia kursów oraz możliwością przystąpienia do London Tests of English, uznawanych na całym świecie certyfikatowych egzaminów językowych.

Skuteczność nauki to doświadczona kadra nauczycielska. Nad jakością nauczania czuwa założycielka szkoły, która przez wiele lat pracowała jako konsultant metodyczny w wydawnictwie książek do nauki języków.

Rodzice są informowani o postępach dziecka. Na zakończenie kursu każdy uczeń otrzymuje certyfikat Ling House wraz z oceną, a także rekomendację do odpowiedniej grupy na kolejny rok szkolny. System poziomów stworzony przez Ling House gwarantuje kontynuację nauki na kolejnych poziomach zaawansowania w odpowiedniej grupie wiekowej.

NASZE ATUTY:

  • Doświadczona kadra
  • Solidność i skuteczność nauczania
  • Wydzielone miejsce na naukę dzieci
  • Laboratorium językowe i pracowanie multimedialne
  • Biblioteczka
  • Księgarnia językowa
  • Biuro tłumaczeń.